Výhody našich dřevostaveb

Levná výstavba - téměř kdekoliv

Díky technologii letmé (sloupkové) montáže, oproti klasické panelové výstavbě, klesají náklady již na samotnou výstavbu domu.
Dům je možné postavit i v těžko přístupných místech,kam se kamiony s hotovou konstrukcí domu,která je vyrobená na hale,vůbec nedostanou.

Variabilní konstrukce stavby

Samotná konstrukce dřevostaveb je velice variabilní. Celý dům je možné zrealizovat zcela dle vašich představ.

Větší obytná plocha

Vynikající tepelně izolační vlastnosti konstrukce stěn i při menší tloušťce oproti zděným stavbám, vám nabízí větší podlahovou plochu. To v praxi znamená, že dřevostavba se stejnou zastavěnou plochou jako klasický zděný dům má podlahovou plochu větší.

Rychost výstavby

Díky suché výstavbě kterou se nízkoenergetické dřevostavby provádí, je možné dům na klíč zrealizovat již za 3,se základovou deskou za 4 měsíce od převzetí staveniště.

Absence těžké techniky

Na výrobu - stavbu domu není potřeba žádná výrobní hala, nákladní autodoprava ani těžká technika.

Celoroční výstavba

Montáž našich domů provádíme celoročně s minimálním ohledem na počasí.

Dva nezávislé způsoby vytápění

Všechny domy dodáváme ve standartním vybavení s komínovým tělesem(komínem) a podlahovým vytápěním v podobě topného kabelu,které je v každé místnosti řízeno samostatným termostatem.

Přesnost odvedené práce

Celá konstrukce domu je  a její jednotlivé díly jsou vyrobeny s maximální přesností a odchylkou max. 5mm.

Certifikovaná materiály

Každý materiál použitý na stavbu je certifikovaný,dodávaný v té nejvyšší kvalitě od renomovaných dodavatelů materiálů pro  výrobce dřevostaveb.

Protipožární odolnost

Skladba námi dodávané konstrukce,oboustranně opláštěné fermacellovými deskami o tloušťce 12,5mm zaručuje vysokou protipožární odolnost budovy.

Nízké výdaje za energie

Výborné tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn spolu s okny které jsou standartně dodávany s izolačními trojskly zaručují nízké provozní náklady na bydlení.

Různé fáze dokončenosti

Dům je možné dodat se základovou deskou nebo bez ní a v různé fázi dokončenosti.Ať již se jedná o stavbu na klíč nebo stavbu jen z venku dokončenou.

Ekologické materiály

Na stavbu používáme ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí.